ZEYNEP'İN GÜNÜ

Zeynep'in hazırladığı herşey nefisti. Çok güzel bir gün geçirdik. Teşekkürler arkadaşım, tekrar ellerine sağlık...
Halley Pasta.....

Kalbura Bastı.....

Ispanaklı Pide...

7 yorum:

zeyno dedi ki...

afiyet olsun arkadaşım.beğendiğinize çok sevindim.TEŞEKKÜRLER..

Adsız dedi ki...

SEVGİLİ ARKADAŞLARIM;
Akşam üstü sohbetine gelen dostlara,Hanımlarla yapılan günlere,Beş çayına gelen misafirlere,Her biri birbirinden lezzetli tarifler...http://porselendemlik.com/ http://www.birdemliksohbet.com/ http://selmahlc.blogcu.com/ tarafından hazırlanmış olan porselen demlik çay saati 30 için:
17.11.2008 -30,11,2008 TARİHLERİ ARASINDA PORSELENDEMLİK ÇAY SAATİ ‘NİN 30 EV SAHİBESİ OLARAK http://susamcorekotu.blogcu.com/
OLARAK GÖREV YAPACAĞIM YANİ BEN YAPACAĞIM…
SİZ SEVGİLİ ARKADAŞLARIMI VE KATILMAK İSTEYEN HERKESİ ETKİNLİĞİMİZE DAVET EDİYORUM!!!HEP BİRLİKTE ETKİNLİGİMİZE ÇOK GÜZEL TARİFLERİ KAZANDIRMIŞ OLACAĞIZ.
TARİFLERİNİZİ HAZIRLAYARAK VE TARİFİNİZE"PORSELEN DEMLİK ÇAY SAATİ 30" BAŞLIĞINI YAZARAK SAYFANIZDA YAYINLAMANIZI VE BANA YORUM BIRAKMANIZI RİCA EDİYORUM ..
C BOXA BIRAKILAN NOTLAR GÖZDEN KAÇABİLİR LÜTFEN YORUM YAZIN.SENİ VE BU YORUMU OKUYAN HERKESİ DAVET EDİYORUM ZİYARET EDİPTE BİZZAT DAVET EDEMEDİĞİM DOSTLARIM LÜTFEN BU YAZIYI NERDE OKURSANIZ SİZDE KATILIN EMİNİM BU ETKİNLİK SAYESİNDE BİR ÇOK ARKADAŞIMIZ OLUYOR MUTLAKA KATILIMIZI BEKLİYORUM.. ŞİMDİDEN KATILIMCI ARKADAŞLARIMA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM SELAM VE SEVGİLERİMLE...
TARİFLER PAZARTESİNDEN İTİBAREN YAYINLANACAKTIR..
EV SAHİBESİ OLMAK İSTEYEN ARKADAŞLAR http://birdemliksohbet.blogspot.com/ İLETİŞİME GECEBİLİR....
Yorum bırakın sıraya alalım sizleride :))

merziye dedi ki...

BEN GELEMEDİM DİYE Mİ KOYDUN RESİMLERİ????NELER KAÇIRDIĞIMI GÖRDÜM.AYIP ŞU LOHUSA ARKADAŞINIZA YAPTIGINIZ VALLA.ZEYNO NUN ELLERİNE SAĞLIK.

Fevziye dedi ki...

Sevgili Zeynep'in ellerine sağlık;bulunduğu ortamı renklendiren Ayşegül'ün dillerine ve sitesine sağlık.Teşekkür ederiz.

SOFRAM dedi ki...

Gerçekten de çok güzel bir masa afiyetler olsun, arkadaşınızın da ellerine sağlık, sevgiler...

TAZE NANE dedi ki...

Çok harika bir masa.
Masadaki lezzetler çok muhteşem.
Sevgiler.

Birsel ve İrem dedi ki...

Merhaba. Harika bir sofra, hazırlayanların ellerine sağlık, yiyenlere afiyet olsun. Halley pastanın tarifini merak ediyorum. Mümkünse ekleyebilir misin? Sevgiler.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...